Polski   English

Wysyłka

Rodzaje dostawy i czas realizacji :

Wszystkie Nasze wysyłki realizujemy za pomocą Poczty Polskiej listami poleconymi priorytetowymi i paczkami priorytetowymi z gwarantowanym terminem dostawy przez Pocztę Polską oraz Firmą kurierską DHL. Substancje niebezpieczne są wysyłane za pomocą odpowiednich firm kurierskich. Czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny lecz zastrzegamy sobie prawo do realizacji zamówienia w ciągu 3 dni roboczych a w przypadku niektórych nawet 14 dni roboczych.
Kupując towar na Naszej stronie wyrażasz zgodę i jednocześnie udzielasz pełnomocnictwa sprzedającemu i obsługującemu tą transakcję na zawarcie w Twoim imieniu i na Twój rachunek umowy na świadczenie usługi pocztowej.

 

Koszt wysyłki:

Koszty wysyłki podane są na stronie Poczty Polskiej. W przypadku zakupu wielu towarów różnej wagi prosimy o kontakt mailowy na biuro@hadronsci.pl w celu ustalenia dokładnych kosztów wysyłki. Koszty wysyłki za pomocą Poczty Polskiej ( przesyłka polecona priorytetowa i paczka priorytetowa są zwolnione z podatku VAT nie zawierają 23% podatku VAT.
Reklamacje

Nasze towary pakowane są w szczelne i atestowane butelki i słoiki HDPE z nakrętkami wyposażonymi w plomby gwarancyjne oraz  szklane butelki farmaceutyczne. Towar jest zabezpieczony folią strech i pakowany w koperty bąbelkowe lub kartony z wypełnieniem.

NIE PAKUJEMY NASZEGO TOWARU W WORECZKI STRUNOWE BO NIE DAJE TO GWARANCJI JAKOŚCI PRODUKTU.

Gdy klient po otrzymaniu przesyłki znajdzie w dostarczonych produktach wady techniczne, powinien niezwłocznie zgłosić reklamację za pośrednictwem poczty elektronicznej na email biuro@hadronsci.pl . Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni od daty ich otrzymania. Wadliwy towar zostanie wymieniony, a jeżeli nie będzie to możliwe np. z powodu wyczerpania towaru na magazynie, zwracamy wartość równą cenie towaru i kosztom wysyłki.